Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 323-025863/0002

Saphir Brillant Damenring

Saphir Brillant Damenring - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,45 ct, RW 56, 5,3 g, Saphire tlw. deutliche OberflächenmerkmaleøG5

19.01.2017 - 16:05

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Saphir Brillant Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 19.01.2017 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.01. - 19.01.2017