Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025963/0012

Walter Meinig *

(Dresden 1902-1987 Freiburg) Fondo hinter der Mendel (Nonsberg), signiert: Walter Meinig, datiert: Mai 1971, betitelt: Fondo, am Rückkarton betitelt, Aquarell auf Papier, teilkaschiert auf Unterkarton, Blattgröße ca. 40 x 61 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.04.2022 - 15:04

Vyvolávací cena:

Walter Meinig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 19.04.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online