Čís. položky 196-015202/0004

Konvolut HEREND- Porzellan

Konvolut HEREND- Porzellan - Umění, starožitnosti, šperky

Bemalung "Fruchtzweige", best. aus: 1 Deckeldose, 1 Platte (länglich), 1 Platte mit gewelltem Rand, 1 kleinen Schale, 1 Kerzenhalter und 1 Gluttöter, Unterseiten gemarkt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.04.2022 - 15:03

Vyvolávací cena:

Konvolut HEREND- Porzellan

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.04.2022 - 15:03
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online