Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034557/0006

Becher,

Becher, - Umění a starožitnosti

Delheid Frères, Brüssel um 1935, Silber, polygonale Form, Gebrauchsspuren, kleine Delle am Stand, Unterseite gemarkt, Höhe 8 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

16.01.2017 - 14:29

Vyvolávací cena:

Becher,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 16.01.2017 - 14:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2017