Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076499/0013 -

Adolf Obermüllner

(Wels 1833-1898 Wien) Blick auf den Mont Blanc, signiert A. Obermüllner, rückseitig Reste Etikett Galerie Arnot Wien, Öl auf Leinwand, 102,5 x 147 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2022 - 15:06

Cena:
EUR 7.400,-

Adolf Obermüllner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.05.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum