Čís. položky 301-475111/0002

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Diamantring zus. ca. 0,50 ct - Klenoty a Hodinky

Weißgold 750, ein Diamant im Triangelschliff ca. 0,25 ct, Brillanten zus. ca. 0,25 ct, RW 69, 3,5 g, Tragespuren, Ringweitenänderungen in Weißgold 585øg3

25.05.2022 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.05.2022 - 10:05
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2022