Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-475527/0001

Brillantring

Gold 750, ein Brillant ca. 0,15 ct, eine künstlich farbveränderte Kulturperle, RW 56,6,4 g, Tragespurenøg4

25.05.2022 - 10:06

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 25.05.2022 - 10:06
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2022