Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-034813/0001

Brillant Collier

Gold 585, Brillant ca. 0,10 ct Länge ca. 41 cm, 13,9 g, österr. Amtspunze 1925-2001 (Pferdekopf J) øg14

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

25.05.2022 - 10:33

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillant Collier

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 25.05.2022 - 10:33
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2022