Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024099/0021

Georg Arnold Grabone *

(München 1896-1982 Starnberg) Bergbauernhof, monogrammiert AG, Öl auf Karton, Bildausschnitt 11 x 13,5 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen beschädigt, überstrichen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.05.2022 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Georg Arnold Grabone *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.05.2022 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online