Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120921/0000

Monogrammist, 20. Jhdt.,

Haus mit Vorgarten, monogrammiert G. A. W., Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 22,5 x 29 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.05.2022 - 15:36

Vyvolávací cena:

Monogrammist, 20. Jhdt.,

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.05.2022 - 15:36
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online