Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024038/0012

Stefan Eggeler

(Wien 1894-1969, Ausbildung an der Graph. Lehr-/Versuchsanstalt und Wiener Akademie) betitelt und nummeriert, unsigniert, 2 Radierungen, Stockgröße je 10,5 x 13,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.05.2022 - 15:46

Vyvolávací cena:

Stefan Eggeler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.05.2022 - 15:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online