Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024059/0012

Brillant/Altschliffbrillant/ Smaragdohrgehänge

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,90 ct, 2 Smaragde, 3,5 gøG3

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

30.05.2022 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.05.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online