Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024059/0005

Altschliffbrillantsolitär

Weißgold 585, Brillant ca. 0,25 ct, RW 55, 3,1 g øG3

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

30.05.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillantsolitär

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.05.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online