Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-113934/0003

Japan Meiji Periode

Surimono,Bosatsuyorakukyo(braune Kartusche), signiert:Sono Ni, nishiki-e, minimal fleckig und gegilbt, Mittelbugfalte sichtbar, 25,1 x 36,6 cm, gerahmt,(CT)

18.05.2022 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Japan Meiji Periode

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 18.05.2022 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online