Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023240/0015

Alfred Zeitlinger *

, (Linz 1926 geb.), Kopie nach Rubens, signiert u. bezeichnet"Zeitlinger (19)63, cop. Rubens", Öl auf Leinwand, ca. 75 x 120 cm, gerahmt, fleckig

23.05.2022 - 10:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Zeitlinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 23.05.2022 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online