Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve), "Specht", Signaturstempel "Kokoschka 72", Lithographie in Farbe (nach einem Aquarell), Blattgröße ca, 65 x 48 cm, in Kunststoffrahmen
23.05.2022 - 10:11
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Položky z jiných aukcí
- Erich Wulz *
- 1993 Château Haut-Brion, Bordeaux, 93 Cellar Tracker-Punkte
- Brillantsolitär Ring ca. 0,30 ct
- Apple iPhone 14 Plus midnight