Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023360/0004

Hans Wilt

(Wien 1867-1917) Mühle bei Salzburg, signiert, datiert und bezeichnet, Salzburg H. Wilt, 95, Öl auf Karton, 26 x 40 cm, gerahmt,

23.05.2022 - 10:26

Vyvolávací cena:

Hans Wilt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 23.05.2022 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online