Karl Wenzel Zajicek
(Wien 1860-1923) Maria am Gestade, signiert K. W. Zajicek, datiert 1921, Aquarell auf Papier, 18 x 23 cm, Passep., gerahmt,
23.05.2022 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Karl Wenzel Zajicek
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2022 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |