Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023118/0031

Künstler, 3. Viertel 20. Jh.

, "Kriegsheimkehrer", signiert "R. Drinka", patinierter Bronzeguss, Höhe ca. 54,5 cm

23.05.2022 - 10:20

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Künstler, 3. Viertel 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 23.05.2022 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online