Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 445

Markus Lüpertz *

(Liberec 1941 geb.)
Männer ohne - Frauen - Parsifal, around 2012, signed with monogramm, mixed media on paper, sheet size 32 x 49.5 cm, framed

Provenance:
Private Collection, Austria

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

02.06.2022 - 18:48

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Markus Lüpertz *

(Liberec 1941 geb.)

Provenance:
Private Collection, Austria

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 02.06.2022 - 18:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 02.06.2022