Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 478 -

Markus Muntean *

(born in Graz in 1962)
"Die Grösse der Empfindung", monogrammed and dated Mun 89 on the reverse, oil on canvas,220 x 190 cm, on stretcher

Provenance:
Collection, Styria

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

02.06.2022 - 19:13

Dosažená cena: **
EUR 6.969,-
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Markus Muntean *

(born in Graz in 1962)

Provenance:
Collection, Styria

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 02.06.2022 - 19:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 02.06.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)