Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026161/0032

Erich Dichtl *

(Mährisch-Krumau 1890-1955 Wien) Röhrender Hirsch, signiert: E. Dichtl, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 116,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 4.500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:11

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

Erich Dichtl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online