Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026436/0022

Peter Götz Pallmann *

(Berlin 1908-1965) Stillleben, signiert (geritzt): P. G. Pallmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 52 x 49 cm, gerahmt, Rahmen mit Fehlstellen (SLS) Ruf 3.000

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Peter Götz Pallmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online