Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026279/0019

Ernst Eck *

(Alt-Lengbach 1879-1941 Eggenburg) Blick in das Salzachtal mit dem Untersberg, signiert: Eck, Aquarell und Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 26 x 42 cm, Knitterspuren, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Ernst Eck *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online