Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026022/0024

Maler um 1943

Stillleben, undeutlich signiert, datiert: (19)43, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 50 x 61 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:17

Vyvolávací cena:

Maler um 1943

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online