Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026273/0042

Franz Ecker *

(Bad Hall 1943-1999 Linz) Ohne Titel, signiert: Ecker, datiert: (19)97, Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 64 x 55 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Franz Ecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online