Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026489/0018

Walder Papst *

(St. Leonhard/Marburg 1897 geb., tätig in Graz) Wetterstein, signiert: W. Papst, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 56 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:24

Vyvolávací cena:

Walder Papst *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online