Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065584/0000

Maler um 1900

Gebirgslandschaft mit Wildbach, undeutlich signiert, Öl auf Karton, ca. 25 x 35 cm, blattvergoldeter Rahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:39

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online