Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-476071/0001

Brillantring

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 55, 5,2 g, Tragespurenøg5

09.06.2022 - 15:06

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 09.06.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.05. - 08.06.2022