Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 646

** - Österr. Nr. 589U/90U (Dollfuß - Trauermarken 1934 UNGEZÄHNT),

laut Fotoattest Soecknick sind die beiden Werte "postfrisch: echt und einwandfrei. Die Marken haben unbehandelte Originalgummierung.", (2), F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

09.06.2022 - 10:36

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 09.06.2022 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 09.06.2022