Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 734

** - Österr. 1945 - Nr. 694IA (2RM fett Feld 6 mit Plattenfehler "Punkt im h"),

laut aktuellem Fotoattest Dr. Glavavnovitz "Postfrisch, echt und einwandfrei! Die unreine Zähnung ist produktionsbedingt! Signiert Leckel", F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

09.06.2022 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 09.06.2022 - 11:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 09.06.2022