Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040009/0003

Brillant Saphirring

Gold 750, Brillanten in Weißgold gefasst, Brillanten zusammen ca. 0,70 ct, RW 56, 11,7 g ø12

Expert: Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
+43-662-871671-45

heinz.kloiber@dorotheum.at

25.05.2022 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Brillant Saphirring

+43-662-871671-45

heinz.kloiber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 25.05.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online