Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075526/0001

Künstler 19./20. Jahrhundert

Blumenschmuck in Glasvase, undeutlich bezeichnet Pielern (?), Öl auf Holz, 53 x 41 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.05.2022 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler 19./20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online