Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078117/0002

Hugo Henschl

(1879-1929) "Mein Geburtshaus Eger Karl Sohn 12/1/1868", betitelt, signiert, datiert H. Henschl 1929, Federzeichnung, aquarelliert, 48 x 63 cm, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

31.05.2022 - 11:04

Vyvolávací cena:

Hugo Henschl

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online