Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071609/0001

Künstler um 1870

Bauernfamilie am Heimweg, Öl auf Leinwand, 32 x 45 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

31.05.2022 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Künstler um 1870

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online