Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078141/0006

Rosa von Guttenberg *

(Triest 1878-1959 Graz) Nähtisch mit Puppen, signiert Guttenberg Rosa, rückseitig altes Etikett, Öl auf Platte, 36 x 51 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.05.2022 - 10:24

Vyvolávací cena:

Rosa von Guttenberg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online