Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074215/0006

Monogrammist GD, 19. Jahrhundert

Blick auf eine südliche Stadt (Portofino?), monogrammiert unten rechts unten GD, Öl auf Holz, ca. 20 x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.05.2022 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.05.2022 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online