Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077257/0004 -

Künstler 19. Jahrhundert

Flusslandschaft mit Fuhrwerk bei Abendstimmung, Öl auf Holz, 30,5 x 42 cm, gerostet, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.05.2022 - 10:41

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online