Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 103

China, 20. Jh.,

Hinterglasmalerei,"Interieur mit Figurenszene", gerahmt,(CT) China, 20th Century Behind Glass Painting,"Interior with elegant figures", 34,3 x 48,7 cm,(CT)

25.05.2022 - 13:34

Vyvolávací cena:

China, 20. Jh.,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatische Kunst
Datum: 25.05.2022 - 13:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online