Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 226

Großes Masken-Netsuke der Okame, Japan, 19. Jh.,

Holz, geschnitzt, Höhe 7,4 cm, signiert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.05.2022 - 14:15

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatische Kunst
Datum: 25.05.2022 - 14:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online