Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024012/0004

Altschliffbrillant-Armreif zus. ca. 1,90 ct

Gold 580, Steckschließe, Sicherheitskette, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, Innenmaße 65 x 55 mm, 15,4 g øG15

07.06.2022 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.06.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Graz