Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024059/0002

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,80 ct

Weißgold 585, RW 57, 4,9 g, Brillant mit Oberflächenmerkmalen øG5

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

07.06.2022 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.06.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Graz