Altschliffbrillant-Solitär ca. 1,70 ct
Weißgold 585, RW 54, 2,9 g Ringschiene gebrochen øG3
07.06.2022 - 15:08
- Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Graz |