Čís. položky 191-024090/0009 -

Franz Blaas *

Franz Blaas * - Klenoty, umění a starožitnosti

(geb. 1955 in Passau) Ohne Titel, monogrammiert, datiert F. B. 08, Kohlezeichnung auf Papier, Blattgröße 41 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Blatt wellig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:33

Vyvolávací cena:

Franz Blaas *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.06.2022 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online