Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024099/0019

Kamillo Pauk

(1895-1939) Bergfestung, handsigniert, datiert Kamillo Pauk 23, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 29,5 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Kamillo Pauk

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.06.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online