Čís. položky 191-024057/0030

Künstler, 1. Drittel 20. Jhdt.,

Künstler, 1. Drittel 20. Jhdt., - Klenoty, umění a starožitnosti

Sonniger Tag, unleserlich signiert, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 69 x 63 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:23

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.06.2022 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online