Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120944/0000

Franz Zack *

(Voitsberg 1884-1945 Graz) Steirische Bauernstube, handsigniert Franz Zack, Radierung in Farbe, Stockgröße 25 x 27,5 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Zack *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.06.2022 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online