Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023815/0033

Alter Kupferstich, 19. Jhdt., "Maria Zell",

handkoloriert, beschriftet A. Frank in Wien, Bildausschnitt 30 x 36,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, starke Altersspuren, fleckig, Rahmen aus späterer Zeit

Expert: Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.06.2022 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online