Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024118/0035

Kassette, 20. Jhdt.,

aus Massivholz, mit linearer Ahornintarsie, Zarge und Deckelrand in geschweifter Form gearbeitet, Messingbeschlag, Schloss/Schlüssel, 23 x 20 x 13 cm, trockenrissig

Expert: Friedrich Reinbacher

13.06.2022 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Kassette, 20. Jhdt.,

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.06.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online