Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023923/0004

Großer Wasserkrug

1. Drittel 20. Jhdt., farbloses, dickwandiges Glas, runder Stand, bauchiger Körper mit Zierschliff, aufgeschmolzener Henkel, Höhe 37,5 cm, am Sockel bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

20.06.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Großer Wasserkrug

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 20.06.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online